صفحه اول     سیاسی     اقتصادی     اجتماعی     ورزشی     فرهنگی     تصویری     تماس با ما     تبلیغات     پیوندها     RSS  
شنبه، 3 فروردین 1398 - 22:06   
  تازه ترین اخبار:  
 
 آخرین مطالب
  حضور سفیر ایران در مراسم سلطان نوروز در بوسنی
  تظاهرات ضد دولتی در آلبانی
  سرمربی پرسپولیس عازم کرواسی شد
  ظریف در استانبول: تروریسم را ریشه کن کنیم
  راهپیمایی‌های بلگراد با ۶ مجروح و ۱۸ بازداشتی
  روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری‌فرد
  جزئیات پیام رئیس‌جمهور بلاروس به روحانی
  ظریف عازم ترکیه شد
  اعطای گواهینامه فارسی‌آموزان مگاترند صربستان
  بازگشایی دفتر تجاری مجارستان درقدس
  رادوان کاراجیچ به حبس ابد محکوم شد
  آلمان 1_1 صربستان؛ ژرمن ها روی نوار ناکامی
  معترضان آلبانیایی خواستار استعفای دولت شدند
  اردوغان: تضعیف ترکیه تضعیف آرمان قدس است
  حس تازگی و بهار را در وجودم زنده کرد....
- اندازه متن: + -  کد خبر: 28677صفحه نخست » جدیدترین اخبارسه شنبه، 15 خرداد 1397 - 10:13
قهرمانی آزادکاران ایران در تورنمنت رومانی
  

تیم منتخب کشتی آزاد جوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۵ مدال برنز به عنوان قهرمانی رقابت‌های بین المللی کشتی در رومانی رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی – خبری ایران بالکان (ایربا) به نقل از ایسنا، در پایان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جوانان که روزهای ۱۲ و ۱۳ خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار شد، تیم منتخب ایران توسط رضا علیجان‌زاده، علی سوادکودهی و سجاد غلامی در اوزان ۵۷، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم به مدال طلا، مجید داستان، امیرحسین مقصودی و امیر یاری در اوزان ۶۱، ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم به مدال نقره و امیرحسین کاووسی، سید سجاد سیدی، عباس فروتن، سجاد عزیزی و نعیم حسن‌زاده در اوزان ۷۰، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز رسید.

در رده‌بندی تیمی نیز تیم ایران در جایگاه نخست ایستاد و تیم های روسیه و قزاقستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا علیجان زاده در سه کشتی حریفانی از کشورهای کانادا، اوکراین و روسیه را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ از سد کشتی‌گیر قزاقستانی گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم مجید داستان در دور نخست کشتی‌گیری از کشور گرجستان را شکست داد وی در دور دوم حریفی از کشور مولداوی را مغلوب کرد و در مرحله نیمه نیز از سد کشتی‌گیر کشور یونان گذشت و به دیدار فینال رسید. داستان در دیدار پایانی مقابل حریف اوکراینی با نتیجه ۷ بر ۶ شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسین مقصودی در سه دور به ترتیب نمایندگان کشورهای اوکراین، رومانی و مقدونیه را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. وی  در دیدار فینال مقابل کشتی‌گیری از کشور روسیه شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۴ کیلوگرم علی سوادکوهی در چهار کشتی نمایندگانی از کشورهای مولداوی، رومانی، قزاقستان و اوکراین را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار از سد حریف روس خود گذشت و به مدال طلا رسید.

در وزن ۷۹ کیلوگرم سجاد غلامی در دور نخست کشتی‌گیری از کشور قزاقستان را شکست داد و در دورهای دوم و سوم نیز نمایندگانی از کشور مولداوی را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال رسید. غلامی در دیدار نهایی با نتیجه ۱۲ بر ۶ کشتی‌گیری از کشور بلغارستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیر یاری کشتی‌گیرانی از کشورهای آلمان، بلغارستان، اوکراین و لهستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار مقابل حریفی از کشور روسیه مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۰ کیلوگرم امیرحسین کاووسی در دور نخست کشتی‌گیر قزاقستان را شکست داد و در دور دوم نیز نماینده کشور الجزایر را از پیش رو برداشت اما در دور سوم با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب حریف روس شد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار حریفی از کشور رومانی را از پیش رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم الیاس طریقی نمایندگان یونان و رومانی را شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله مقابل حریفی از کشور روسیه با نتیجه ۱۸ بر ۲۱ شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت. طریقی در این دیدار با نتیجه ۹ بر ۳  مقابل سیدی دیگر نماینده کشورمان مغلوب و به مقام پنجم رسید.

در وزن ۸۶ کیلوگرم سید سجاد سیدی در دور نخست کشتی‌گیر مولداوی را شکست داد و در دور دوم مقابل حریف روس شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، سیدی به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار طریقی دیگر نماینده کشورمان را با نتیجه ۹ بر ۳ شکست داد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۹۲ کیلوگرم عباس فروتن در دو کشتی حریفانی از کشورهای اسلواکی و مجارستان را شکست داد اما در مرحله نیمه‌نهایی مقابل کشتی‌گیر روس با نتیجه ۸ بر ۹ مغلوب شد و به دیدار رده‌بندی رفت. فروتن در این دیدار مقابل حریف روس خود به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا رکابی در دو دور کشتی‌گیرانی از کشورهای یونان و رومانی را از پیش رو برداشت اما در مرحله نیمه‌نهایی با نتیجه ۸ بر ۹ مغلوب کشتی‌گیری از کشور روسیه شد و راهی دیدار رده‌بندی شد. رکابی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل عزیزی دیگر نماینده کشورمان شکست خورد و پنجم شد.

در وزن۹۷ کیلوگرم سجاد عزیزی در کشتی نخست نماینده بلغارستان را شکست داد اما در دور بعد مقابل حریفی از کشور روسیه شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ رکابی، دیگر نماینده کشورمان را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نعیم حسن زاده در دور نخست کشتی‌گیری از کشور اوکراین را شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد اما در این مرحله مقابل حریف روس شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار نماینده کشور کانادا را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم میثم عبدی در دور نخست مقابل حریفی از کشور روسیه مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، عبدی راهی گروه بازنده‌ها شد اما در این گروه مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 پربیینده ترین مطالب
  جزئیات پیام رئیس‌جمهور بلاروس به روحانی
  ظریف در استانبول: تروریسم را ریشه کن کنیم
  روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری‌فرد
  اعطای گواهینامه فارسی‌آموزان مگاترند صربستان
  ظریف عازم ترکیه شد
  سرمربی پرسپولیس عازم کرواسی شد
  تظاهرات ضد دولتی در آلبانی
  راهپیمایی‌های بلگراد با ۶ مجروح و ۱۸ بازداشتی
  حضور سفیر ایران در مراسم سلطان نوروز در بوسنی
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
کلیه حقوق محفوظ است؛ استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
info@iranbalkan.net
پشتیبانی توسط: خبرافزار