پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان: موافقت برانكو ايوانكوويچ با درخواست پرسپوليس
پنجشنبه، 21 شهریور 1398 - 15:29     کد خبر: 31604

سرمربي پيشين پرسپوليس با درخواست مسئولان باشگاه پرسپوليس مبني بر مذاكره در خصوص مطالباتش و كشيده نشدن پرونده شكايت به فدراسيون بين‌المللي فوتبال موافقت كرد.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از مهر، پس از حضور محمدحسن انصاريفرد در پست مديرعاملي باشگاه پرسپوليس شاهد تغيير در نگرش مسئولان اين باشگاه در پرونده پرداخت مطالبات برانكو ايوانكوويچ بوديم.

سرمربي پيشين پرسپوليس كه همراه با دستياران هموطن كروات خود نزديك به يك ميليون يورو از اين باشگاه طلب دارد پس از عدم توافق با ايرج عرب مديرعامل وقت پرسپوليس اقدام به شكايت از اين باشگاه در كميته انضباطي فيفا كرد تا آنها به اين پرونده ورود كنند.

انصاريفرد بلافاصله پس از انتصاب به عنوان جانشين عرب از معاونان خود خواست تا مكاتبه با برانكو را براي توافق با وي قبل از حكم كميته انضباطي فيفا آغاز كنند.

باشگاه پرسپوليس از برانكو خواسته بود با توجه به تغيير مديريت در باشگاه، مجددا پاي ميز مذاكره نشسته و به توافق لازم در اين زمينه برسد.

 برانكو با پيشنهاد باشگاه موافقت كرده و عنوان داشته است انصاريفرد را به عنوان يك مدير ورزشي كاملا مي شناسد و از او انتظار دارد كه روي درخواست خود مبني بر حل و فصل اين مشكل مانده تا كادر فني پيشين پرسپوليس به مطالبات خود برسد.

برانكو در پاسخ درخواست معاونان باشگاه پرسپوليس اعلام كرد براي مذاكره با اين باشگاه هيچ پيش شرطي ندارد و حاضر است با توافق در آينده اي نزديك، مشكلات را قبل از حضور در فيفا حل كند.

قرار است باشگاه پرسپوليس تاريخ هاي پيشنهادي خود را براي جلسه با وكلاي برانكو اعلام كرده تا توافق لازم درباره زمان برگزاري نشست صورت گيرد.


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها