پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان: قدرت‌نمايي اسپانيا با برتري در خانه روماني
شنبه، 16 شهریور 1398 - 09:45     کد خبر: 31591

قهرمان سابق اروپا در خانه رقيبش به برتري دست يافت.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از خبرگزاري دانشجو، در ادامه رقابت‌هاي انتخابي يورو 2020، تيم ملي اسپانيا در خانه روماني به برتري 2 بر يك دست يافت.

در اين بازي گروه ششم، اسپانيا توسط راموس در دقيقه 29 از روي نقطه پنالتي و آلكاسر در دقيقه 47 به گل رسيد و تنها گل ميزبان به وسيله آندونه در دقيقه 59 به گل رسيد. يورنته از اسپانيا در دقيقه 79 از زمين بازي اخراج شد.

براساس اين گزارش، در ديگر بازي‌هاي اين گروه، نروژ 2 بر صفر مالت را برد و سوئد در خانه جزايرفارو به برتري 4 بر صفر رسيد. در جدول گروه ششم، اسپانياي 15 امتيازي مقتدرانه در صدر قرار دارد و سوئد با 10 و نروژ با هشت امتياز دوم و سوم هستند.

پنجشنبه شب همچنين در گروه چهارم، دانمارك در خانه جبل‌الطارق به برتري 6 بر صفر دست يافت و جمهوري ايرلند و سوئيس به تساوي يك - يك رسيدند. در جدول اين گروه، جمهوري ايرلند با 11، دانمارك با هشت و سوئيس با پنج امتياز در رده‌هاي اول تا سوم جاي دارند.

اين نتايج در حالي رقم خورد كه در گروه دهم، بوسني‌وهرزگوين 5 بر صفر ليختن‌اشتاين را از پيش رو برداشت و فنلاند يك بر صفر از سد يونان گذشت. در جدول اين گروه پس از ايتالياي 15 امتيازي، فنلاند با 12 و بوسني با هفت امتياز دوم و سوم هستند.


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها