پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : دعوت مدافع استقلال به تيم ملي بلغارستان
دوشنبه، 19 اسفند 1398 - 06:11 کد خبر:32721

سرمربي مشهور بلغارستان با اشاره به اين كه عملكرد ستاره استقلال را در ليگ برتر ايران و ACL پيگيري مي كند از دعوت دوباره او خبر داد.

نزديك به يك سال از آخرين حضور نيكولاي بودروف در اردوي تيم ملي بلغارستان مي گذرد. آخرين بار اين مدافع در بازي با انگليس در ويمبلي در جمع شاگردان كراسمير بالاكوف حضور داشت و بعد از شكست سنگين 4-0 به دليل بازي نكردن براي زسكاصوفيا ديگر دعوت نشد.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از اقتصاد۲۴، در شرايطي كه بازي بعد بلغارستان در مقدماتي پلي آف يورو 2020 روز 26 مارس بايد در واسيل لوسكي به مصاف مجارستان برود گئورگي دمنتجيف دستيار اول بالاكوف از احتمال بازگشت دوباره نيكولاي بودروف به اردوي تيم ملي خبر داد و مدعي شد سرمربي بلغارستان به دقت عملكرد مدافع اين روزهاي استقلال ايران را زير نظر دارد.

بالاكوف در آخرين گفتگو پيرامون شرايط تيم ملي و بازي پيش رو با مجارستان تصريح كرد:«دو بازي در ليگ قهرمانان آسيا همين طور ليگ برتر ايران آن هم با پيراهن استقلال ايران باعث شد تا به دقت عملكرد نيكولاي را زير نظر داشته باشيم تا شانس دوباره اي به اين بازيكن براي پوشيدن پيراهن تيم ملي بدهيم. شرايط مناسب و مساعد بودروف مي تواند خبر خوبي براي ما باشد».

با اين صحبت ها انتظار مي رود مدافع بلغار استقلال بعد از نزديك به يك سال دوباره به تيم ملي دعوت و جزو چهار بازيكن جديدي باشد كه بالاكوف براي بازي با مجارستان در فهرست خود قرار مي دهد. بودروف 33 ساله با 50 بازي ملي از سال 2010 يكي از باتجربه ترين چهره هاي ملي كشورش محسوب مي شود و سابقه كاپيتاني بلغارستان را نيز در كارنامه خود دارد.