پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : شورش در كمپِ كرونايي منافقين در آلباني
دوشنبه، 19 اسفند 1398 - 05:53 کد خبر:32717

به گفته برخي از منابع خبري، پس از ابتلاي مريم رجوي سركرده گروهك جنايتكار منافقين به كرونا، هم اكنون فرماندهي واحد در اين اردوگاه وجود ندارد.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از خبرگزاري صدا و سيما, حساب كاربري سيد فرهان (سننتقم) در توئيتر از شورش و ناآرامي در كمپ منافقين واقع در آلباني پس از شيوع كرونا در اين كمپ خبر داد و در توئيتي نوشت: به دنبال انتشار خبر ورود ويروس كرونا به كمپ منافقين و مبتلا شدن تعداد زيادي از سالمندان اين كمپ، خبرهايي مبني بر وقوع شورش و ناآرامي در اين كمپ به گوش مي‌رسد.

وي در توئيت ديگري نوشت پس از ابتلاي مريم رجوي سركرده اين گروهك جنايتكار به ويروس كرونا، هم‌اكنون فرماندهي واحد در اين اردوگاه وجود نداشته و رفتار سليقه‌اي رده هاي مختلف سازمان كه درمواردي منجر به انتقام‌گيري شخصي ميان اعضاء گروهك شده، همراه با خفقان و عدم رسيدگي مناسب به مبتلايان، شورش گسترده اي در اين كمپ به دنبال داشته كه فعلاً از تلفات و خسارت‌هاي آن اطلاع دقيقي در دست نيست.

همچنين برخي خبرهاي موثق حاكي است، بيماران منافقين كه با ابتلا به كرونا كشته شده‌اند، در سكوت و بايكوت كامل رسانه‌اي در زميني كه به منظور تدفين كشته‌شدگان بر اثر اين بيماري در نظر گرفته شده، دفن مي شوند.