پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : موسوي: با لهستاني‌ها مشكلي نداريم
شنبه، 26 بهمن 1398 - 06:16 کد خبر:32541

سيد محمد موسوي، مدافع ايراني تيم واليبال اوليشتن در مصاحبه‌اي با يك سايت لهستاني درمورد ديدارهاي تيم ملي ايران و لهستان و حاشيه‌هاي آن صحبت كرد.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) سيد محمد موسوي، مدافع ايراني تيم واليبال  اوليشتن در مصاحبه‌اي با يك سايت لهستاني درمورد ديدارهاي تيم ملي ايران و لهستان و حاشيه‌هاي آن صحبت كرد.

وي اظهار داشت: در بازي‌هاي تيم‌هاي ايران و لهستان هميشه يك يا دو بازيكن لهستاني موجب ايجاد تنش در مسابقه مي‌شدند. ما نه تنها با لهستان كه با هيچ تيم ديگري مشكلي نداريم. ما در گذشته بارها با لهستان بازي كرده‌ايم و هيچ اتفاقي هم نيفتاده است، اما فكر مي‌كنم همه چيز از بازي در المپيك 2016 ريو آغاز شد.

موسوي گفت: نمي‌خواهم بگويم كه چه كسي مقصر است، اما قطعاً همه حركات دو بازيكن مدنظرم را ديده‌اند. آنها بعد از مسابقات هم رفتار خوبي نداشتند و در مقابل ما هم شايد كمي بيش از حد عصبي شديم. واقعاً اينگونه نيست كه ما لهستاني‌ها را دوست نداشته باشيم؛ براي نمونه مي‌توانم به ميلاد عبادي‌پور اشاره كنم كه چند سال است كه در پلاس‌ليگاتوپ مي‌زند. ما دوستان زيادي در لهستان داريم.

مدافع ملي‌پوش تيم واليبال اوليشتن عنوان كرد: لوكاس ژيگادلو، پاسور سابق تيم ملي واليبال لهستان كه سابقه بازي در ايران را دارد از دوستان خوب من است. من چند سال با وي در يك تيم بازي كردم و هنوز هم با وي در ارتباط هستم. او علاقه زيادي به آبگوشت (غذاي اصيل ايراني) بود و هميشه در رستوران‌ها اين غذا را سفارش مي‌داد. ضمن اينكه او از بازي در سالن ورامين مي‌ترسيد، چراكه هواداران اين تيم بسيار پرشور هستند. ما هم هميشه در اين خصوص با وي شوخي مي‌كرديم. ضمن اينكه او هم در اين بازي معمولاً خوب بازي نمي‌كرد.

موسوي درمورد رابطه‌اش با كوبياك، كاپيتان تيم ملي واليبال لهستان و اينكه آيا با او دست خواهد داد يا خير، تصريح كرد: ما بازيكنان حرفه‌اي هستم و هميشه به طرف مقابل خود احترام مي‌گذاريم. من قصد دوستي با كوبياك را ندارم، اما به او احترام مي‌گذارم، چراكه واليباليست خوبي است، اما گاهي رفتار حرفه‌اي ندارد.