پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : بلغار ها فيناليست بدمينتون زنان جام فجر شدند
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 10:01 کد خبر:32490

مرحله نيمه نهايي مسابقات بدمينتون بين المللي جام فجر در بخش انفرادي زنان برگزارشد و بازيكنان آمريكايي و بلغارستاني راهي فينال اين مسابقات شدند.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) در اين مرحله كه پنجشنبه در سالن شهيد آيت الله دستغيب شيراز برگزار شد، كريستان پال از آمريكا و ليندا زنجيري از بلغارستان با پشت سر گذاشتن حريفان ايراني و برزيلي جواز حضور در مرحله نهايي را كسب كردند.

در ساير بازي‌هاي برگزار شده اين مرحله، ثريا آقايي از ايران با نتيجه ۲ بر صفر مغلوب كريستال پال آمريكايي شد و از راه يافتن به مرحله نهايي باز ماند و ليندا زنجيري از بلغارستان هم با همين نتيجه از سد فابينا سيلوا از برزيل گذشت و به مرحله نهايي صعود كرد.

بدين ترتيب جمعه نوزدهم بهمن ثريا آقايي و فابينا سيلوا براي كسب مقام سومي به مصاف هم خواهند كرد و سپس كريستال پال و ليندا زنجيري هم براي كسب جام قهرماني با هم پيكار خواهند كرد.

بيست و نهمين دوره رقابت‌هاي بدمينتون بين‌المللي جام فجر سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۹۸ با شركت ۱۴ تيم داخلي و خارجي در سالن شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز آغاز شد.

رقابت‌هاي بانوان در اين دوره از مسابقه‌ها صبح ها و پيكارهاي آقايان بعدازظهرها برگزار مي‌شود.

۲۸ بازيكن در قسمت يك نفره و ۲ نفره تيمي بانوان و آقايان از كشورهاي كانادا، مكزيك، آمريكا، افغانستان، بلژيك، بلغارستان، اسلواكي، اتريش، هند، پاكستان، ايسلند، عراق، اوكراين و ايران با هم پيكار مي كنند.

۲۵ هزار دلار جايزه براي اين مسابقه‌ها تعيين شده است.

بيست و نهمين دوره رقابت‌هاي بين‌المللي بدمينتون جام فجر نوزدهم بهمن‌ماه ۹۸ پايان مي‌يابد.