پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : برانكو پاسخ درخواست پرسپوليس را داد
دوشنبه، 11 آذر 1398 - 06:59 کد خبر:32064

سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس پاسخ مسئولان اين باشگاه براي بازگشت به جمع سرخپوشان را داد. مرد كروات تاكيد كرده در حال مذاكره با فدراسيون فوتبال براي تيم ملي است!

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از مهر، بحث بازگشت برانكو ايوانكوويچ به فوتبال ايران براي نشستن روي نيمكت تيم ملي سبب شد تا برخي از مسئولان باشگاه پرسپوليس نيز به تكاپو افتاده و خواهان بازگشت سرمربي موفق پيشين خود شدند.

پرسپوليس در يازده هفته ابتدايي رقابت هاي ليگ برتر چهار باخت كسب كرد تا مدافع عنوان قهرماني رنگ صدرنشيني را تا اينجاي كار نديده باشد و سرخ ها را نگران از ادامه كار با گابريل كالدرون كند.

مسئولان باشگاه پرسپوليس كه قصد داشتند مذاكره با برانكو ايوانكوويچ را در سكوت كامل خبري انجام دهند تا او را در نيم فصل به تهران بياورند مذاكره با پروفسور كروات را از طريق يكي از دوستان صميمي برانكو آغاز كردند.

سرخ ها كه نمي خواهند رختكن پرسپوليس را تحت تاثير بازگشت برانكو قرار دهند مي خواستند كالدرون را در صورت توافق با برانكو كنار بگذارند تا بار ديگر اين مربي در راس امور فني قرار بگيرد. خبري كه قرار بود اگر به بيرون درز پيدا كند سريعا تكذيب شود تا تمركز كالدرون را به هم نزند.

سرخ ها در حالي از برانكو درخواست بازگشت به پرسپوليس را به ارائه كردند كه اين مربي نزديك به يك ميليون يورو از پرسپوليس طلب دارد. مسئولان باشگاه پرسپوليس قصد دارند در صورت موافقت برانكو، مطالبات او را فراهم كرده تا اين مربي در چند قسط به خواسته اش برسد.

با اين حال برانكو ايوانكوويچ بطور رسمي به باشگاه پرسپوليس اعلام كرده است همچنان مطالبات خود را بدون هيچگونه قسط بندي مي خواهد و در شرايظ فعلي نيز مشغول مذاكره با تيم ملي فوتبال ايران براي بازگشت به تهران است.