پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : بلغارستاني ها و جدايي جونيور از پرسپوليس
شنبه، 2 آذر 1398 - 13:53 کد خبر:32016

از آنجايي كه جونيور به صورت قرضي از تيم لودوگورتس به پرسپوليس آمده اين باشگاه هم بايد موافقت خود را با فسخ اين قرارداد اعلام كند و به همين خاطر رايزني‌هايي از سوي پرسپوليسي‌ها با اين باشگاه انجام شده است.

 به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل ازخبرورزشي، پس از عملكرد ضعيف جونيور براندائو مهاجم برزيلي پرسپوليس در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ برتر، تلاش‌هايي از سوي مسئولان اين باشگاه صورت گرفت تا قرارداد اين بازيكن فسخ شود و جا براي جذب يك بازيكن باكيفيت در خط حمله باز شود. در همين رابطه مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال برنامه‌هايي هستند تا قرارداد اين بازيكن را با حداقل مبلغ فسخ كنند و در همين رابطه مذاكراتي با اين بازيكن و مدير برنامه‌هايش انجام شده است.

از آنجايي كه جونيور به صورت قرضي از تيم لودوگورتس به پرسپوليس آمده اين باشگاه هم بايد موافقت خود را با فسخ اين قرارداد اعلام كند و به همين خاطر رايزني‌هايي از سوي پرسپوليسي‌ها با اين باشگاه انجام شده است. مسئولان باشگاه پرسپوليس براي فسخ قرارداد جونيور منتظر پاسخ مقامات باشگاه لودوگورتس بلغارستان بودند تا پس از اعلام نظر اين باشگاه در خصوص جونيور تصميم‌گيري كنند. جالب آنكه باشگاه بلغاري به باشگاه پرسپوليس اعلام كرده كه جونيور را بايد تا پايان فصل نگه داريد! باشگاه لودوگورتس فصل گذشته هم جونيور براندائو را به عنوان بازيكن قرضي به ليگ برزيل فرستاده بود و حالا هم جنس فروخته شده را نمي‌خواهد پس بگيرد! البته همان‌طور كه ديروز نوشتيم جونيور براندائو و وكيلش به باشگاه پرسپوليس گفته‌اند در صورتي كه ۱۰۰ هزار يورو پول نقد به آن‌ها بدهند قرارداد را فسخ مي‌كنند و حتي رضايت باشگاه بلغارستاني را نيز جلب خواهند كرد!