پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : پرسپوليس و جدايي ايوانكوويچ
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 07:47 کد خبر:31096
گروه گزارش و تحليل


تهران- ايرنا- با وجود آنكه برانكو ايوانكوويچ به يكي از رسانه هاي كرواسي گفته است كه تحت هر شرايطي تابستان امسال ايران را ترك كرده و هدايت تيم ديگري به جز پرسپوليس را برعهده خواهد گرفت اما اين باشگاه اصرار دارد كه وي به ايرج عرب قول ماندن داده است.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) سايت رسمي باشگاه پرپسوليس، به نقل از «ايرج عرب» مديرعامل اين باشگاه اعلام كرد كه توافقات با برانكو ايوانكوويچ سرمربي موفق اين تيم انجام شده و اين مربي در پرسپوليس مي‌ماند.

ايرج عرب امروز اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس طبق توافق با برانكو و با تامين اعتبار مورد نياز پيش پرداخت فصل جديد را به وي پرداخت و مطالبات وي در فصل گذشت را نيز تسويه كرد.

باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي به ايوانكويچ از وي خواست براي دريافت اين مبلغ، شماره حسابي معتبر كه امكان انتقال پول به آن با توجه به شرايط مالي كشور، وجود داشته باشد را به باشگاه اعلام كند يا اينكه دوشنبه هفته آينده ۲۷ خرداد، خود يا نماينده قانوني وي كه معرفي مي‌شود، براي دريافت وجوه، در باشگاه حضور پيدا كند.

«برانكو ايوانكوويچ» در تازه‌ترين مصاحبه خود با يك تارنماي كروات، گفت: اگرچه اطمينان دارم پرسپوليس بدهي‌هاي مرا تسويه مي‌كند، اما در هر صورت تابستان سال جاري ايران را ترك مي‌كنم و بايد مقصد بعدي را انتخاب كنم.

او در مصاحبه با تارنماي كروات اسپورتس نت كرواسي پس از بيان موضوعاتي در خصوص تيم ملي كرواسي و بازي‌هاي پيش روي اين تيم، اظهار داشت: بعد از پشت سر گذاشتن فصلي سخت با پرسپوليس؛ ليگ برتر ايران، جام حذفي و سوپرجام را فتح كرديم و در فينال ليگ قهرمانان نيز حضور داشتيم.

واكنش مسئولان پرسپوليس به مصاحبه «برانكو ايوانكوويچ» جالب است.

پندار خمارلو مدير روابط عمومي قرمزپوشان در اين خصوص اظهار داشت: صحت و سقم مصاحبه سرمربي پرسپوليس با تارنماي اسپورتس نت كرواسي براي ما مشخص نيست ضمن اينكه گفت وگوي برانكو با ايرج عرب حكايت از ماندن وي دارد.

وي افزود: در گفت وگويي كه امروز ايرج عرب و برانكو به صورت تلفني داشتند، توافقات خوبي شكل گرفت و سرمربي پرسپوليس كوچك‌ترين حرفي مبني بر جدايي نزد.

خمارلو خاطرنشان كرد: «برانكو ايوانكوويچ» طبق قانون با باشگاه پرسپوليس قرارداد دارد و مطالبات وي را پرداخت خواهيم كرد و مانعي براي ادامه همكاري وجود ندارد. مروز اين موضوع را به وي اعلام كرديم كه شماره حسابي را به باشگاه اعلام يا نماينده خود را معرفي كند كه براي دريافت وجوه به باشگاه مراجعه كند. با اين حساب بعيد مي‌دانيم برانكو خلف وعده انجام دهد.