پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : برانكو:براي تيم ملي ديداري با داليچ نداشته‌ام
چهارشنبه، 8 اسفند 1397 - 22:57 کد خبر:30514

سرمربي پرسپوليس گفت: با سبك فوتبال خوزستان آشنا هستم‌ و بازيكنان اين منطقه بسيار با استعداد هستند.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از ايسنا، برانكو ايوانكوويچ، سرمربي پرسپوليس ظهر چهارشنبه در نشست خبري قبل بازي تيمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته بيستم ليگ برتر اظهار كرد: بي‌صبرانه منتظر بازي هستيم. با وجود فشردگي بازي‌ها از اين طريق مي‌توانيم هواداران را شاد كنيم.

او ادامه داد: با سبك فوتبال خوزستان آشنا هستم‌. بسيار با استعداد هستند. اين تيم تغيرات زيادي داشته و خون جواني به تيم تزريق كرده‌اند. خوزستان چشمه جوشان استعداد است.

وي افزود: شجاع و سيد جلال و رادوشويج به تيم برمي‌گردند. كمال و مصلح و انصاري و ماهيني هم مصدوم هستند. آدام همتي پس از عملش به تيم ملحق شده و خيلي زود به تيم خواهد پيوست.

او در پاسخ به سوالي درباره عملكرد ضعيف بوديمير گفت: بوديمير و بازيكنان جديد تيم نياز به زمان دارند. بوديمير مشكل كمبود تمرين دارد و به بازي نياز دارد. اين مساله براي تمام بازيكنان جديد صادق است. آن‌ها بايد سريع با تيم هماهنگ شوند. با يك بشكن زدن همه چيز درست نمي‌شود. كادر و بازيكن خوبي دارم. ما مشكل داشتيم اما بازيكن جديد دچار نوسان هستند. در پنج بازي اخير برتر بوديم. در بازي با نفت مسجد پنجاه پنجاه بوديم ولي در تمام بازي‌ها برتر بوديم

برانكو درباره فهرست تيم ملي اميد گفت: من از فهرست اطلاعي ندارم. كرانچار دوست من است. زماني كه كي‌روش در تيم ملي بود هم حمايت مي‌كرديم. اگر تيم‌هاي ملي به بازيكن نياز دارند ما به آن‌ها بازيكن مي‌دهيم.

او درباره عملكرد بازيكنان جديد افزود: ترابي يك ماه با ما است. سروش هم در نيم فصل اول عملاً بازي نكرد. ما چاره‌ي ديگر غير بازي كردن نداريم. چون من به آنان اعتماد دارم و آن‌ها به شرايط خوب خواهند رسيد. حتي جوانان ما هم در حال پيشرفت هستند و به ما كمك خواهند كرد. ما هم‌چنان صدر جدوليم و به نيمه نهايي جام حذفي رسيده‌ايم. پديده، سپاهان، تراكتور و استقلال بسيار تيم‌هاي خوبي هستند. ليگ جذابي داريم و هواداران هم به اين جذابيت مي‌افزايند.

سرمربي پرسپوليس درباره ديدار با داليچ، سرمربي تيم ملي كرواسي گفت: بعضي مسائل به دروغ بيان مي‌شود. همه مي‌دانند كه من براي ديدار النصر و پاختاكوربه دوبي رفتم. اما مي‌گويند در دوبي آقاي داليچ و چند دوست ديگر را ديدم كه اسامي آن‌ها كوتسيان، ويشكوب و اسماعيليان بود! با يك سري خبرنگار صحبت كردم كه به آن‌ها گفتم آقاي تاج به من مأموريت داده كه براي يك سال به ايشان هشت ميليون دلار پيشنهاد دهم!!

وي افزود: همه اين‌ها هدفمند است تا در تيم تشنج ايجاد شود. هواداران ما را دوست دارند و همين دوست داشتن هواداران به تيم ما كمك خواهد كرد.

او درباره بازي با پاختاكور و اينكه آيا به خاطر بازي در ليگ قهرمانان آسيا در اين بازي به بازيكنانش استراحت مي‌دهد، گفت: كمال و مصلح در تركيب نيستند. براي ما همه بازي‌ها مهم هستند و بازي به بازي جلو مي‌رويم.

سرمربي پرسپوليس در پايان درباره مشكلات مالي گفت: هميشه مشكل مالي وجود داشته است. من از تمرين كردن با بازيكنانم راضي هستم و اميدوارم كه اين مشكلات برطرف شوند.