پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : تيم ايران با 9 بوكسور راهي مجارستان مي‌شود
دوشنبه، 17 دی 1397 - 09:48 کد خبر:30181

سرمربي تيم ملي بوكس گفت: تمرينات تيم ملي بوكس بدون حاشيه و در آرامش پيگيري مي‌شود و روز چهارشنبه يك ديدار درون اردويي خواهيم داشت.
احدي: تعداد اردونشين‌هاي ما چهارشنبه ريزش خواهد كرد/ با 9 بوكسور راهي مجارستان مي‌شويم

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) اكبر احدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سؤال كه شرايط تمرينات تيم ملي بوكس در حال حاضر چطور است،گفت:  اردوي تيم ملي بوكس با 40 مشت زن براي حضور در تورنمنت مجارستان پيگيري مي‌شود. تمام برنامه هاي ما دقيق و منظم پيگيري مي‌شود و خدا را شكر بدون هيچ گونه حاشيه‌اي و در آرامش كامل تمرين مي‌كنيم. تمام هدف ما حضور در المپيك 2020 توكيو و كسب بهترين نتيجه در اين رويداد بزرگ است.

وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا قرار است چهارشنبه يك ديدار درون اردويي داشته باشيد؟ گفت: بله، ما چهارشنبه يك ديدار درون اردويي خواهيم داشت و تعدادي از نفرات اردونشين ما پس از اين ديدار ريزش خواهند كرد. سعي مي‌كنيم مشت زناني را كه در رده جوانان حضور دارند و سال آينده سن آنها به رده جوانان نمي‌خورد را نيز به اردو دعوت كنيم تا در كنار اردونشينان باشند. ما قرار است با 9 ملي پوش راهي مجارستان شويم.

سرمربي تيم ملي بوكس در پاسخ به اين سؤال كه چطور شد كه شما بين تورنمنت مجارستان و هندوستان تصميم گرفتيد، با دعوت نامه فدراسيون بوكس مجارستان موافقت كنيد،گفت: ما دو دعوتنامه از هندوستان و مجارستان را همزمان دريافت كرديم. فاصله زماني اين دو اردو از يكديگر پنج روز بود. مجارها ۹ وزن از بوكسورهاي ما را به اين تورنمنت دعوت كرده بودند، اما هندي‌ها شش وزن را به اين تورنمنت كشورشان دعوت كرده بودند. ما پس از بررسي‌هاي نهايي با مسئولان فدراسيون به اين جمع‌بندي رسيديم كه راهي مجارستان شويم چون از لحاظ فني براي ما بهتر است و تعداد بوكسورهاي كشورمان كه قرار است راهي مجارستان شوند، بيشتر خواهد بود. ۲۵ دي‌ماه اردوها تعطيل مي‌شود و از يكم بهمن‌ماه اردوهاي‌مان دوباره شروع مي‌شود و تا روز اعزام ملي‌پوشان در اردو حضور خواهند داشت.

احدي در پايان صحبت‌هاي خود، خاطرنشان كرد: با مسئولان فدراسيون بوكس براي حضور تيم ملي در المپيك 2020 توكيو يك برنامه‌ريزي بلندمدت و دقيقي را انجام داده‌ايم. قرار است در اين مسير المپيك ما 13 مرحله اردو داشته باشيم، در واقع اين اردوها تا سوم مردادماه سال ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت. قطعاً‌ در اين مسير رويدادهاي مهم ديگري را پيش رو داريم كه براي حضور در اين رقابت‌ها نيز برنامه‌ريزي‌هاي دقيقي كرده‌ايم.