پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : گلر كروات مي‌خواهد در پرسپوليس بماند
سه شنبه، 6 آذر 1397 - 09:33 کد خبر:29897

يك تيم متمول ليگ برتري كشورمان به تازگي پيشنهاد جالبي به بوژيدار رادوشوويچ ارائه كرده كه اين دروازه‌بان آن را رد كرده است.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از خبرورزشي، بوژيدار رادوشوويچ، سنگربان كروات پرسپوليس به تازگي در مصاحبه اختصاصي با خبرورزشي مدعي شد دوست دارد با پيراهن پرسپوليس از فوتبال خداحافظي كند (اينجا بخوانيد).

شايد اين حرف را آن هم از زبان گلري خارجي يك جور شوخي بخوانيد، اما بد نيست بدانيد رادوشوويچ قبل از شروع فصل جديد از مجارستان و قبرس پيشنهاد داشت، اما ترجيح داد در پرسپوليس بماند.

او قبل از حضور در پرسپوليس هم در ليگ مجارستان بازي مي‌كرد و اين مرتبه اعتنايي به پيشنهاد مجار‌ها و قبرسي‌ها نكرد.

اما ديروز شنيديم يك تيم متمول ليگ برتري كشورمان به تازگي پيشنهاد جالبي به بوژيدار رادوشوويچ ارائه كرده كه اين دروازه‌بان آن را رد كرده است.

اينكه رادوشوويچ در پرسپوليس راحت است يا با برانكو ايوانكوويچ رودربايستي دارد نمي‌دانيم ولي آنچه مشخص است اين دروازه‌بان پيشنهاد خوب رسيده را رد كرده است.

در حال حاضر عليرضا بيرانوند گلر اول پرسپوليس است و بوژيدار رادوشوويچ خودش هم خوب مي‌داند تا زماني كه دروازه‌بان شماره يك تيم ملي در پرسپوليس باشد قيد حضور در تركيب اصلي را بايد بزند.

اما عليرضا بيرانوند مي‌تواند پس از درخشش در جام ملت‌هاي آسيا لژيونر شود و به اروپا برود. اگر چنين اتفاقي بيفتد آنگاه بوژيدار رادوشوويچ مي‌تواند اميدوار باشد كه پس از جدايي بيرانوند دروازه‌بان فيكس پرسپوليس باشد و نزد هواداران تيمش محبوب‌تر شود.