پايگاه تحليلي - خبري ايران بالكان : بازديد كي روش از كمپ المپياكوس در يونان
یکشنبه، 9 اردیبهشت 1397 - 13:29 کد خبر:28437

سرمربي تيم ملي در آخرين روزها قبل از آغاز دور پاياني آماده سازي تيم ملي در اروپاگردي خود به يونان رسيد تا از شرايط لژيونرهاي شاغل در اين كشور مطلع شود.

به گزارش پايگاه تحليلي – خبري ايران بالكان (ايربا) به نقل از فرتاك، در روزهايي كه رقابت هاي باشگاهي در نقاط مختلف اروپا به روزهاي پاياني خود مي رسد كارلوس كي روش براي بررسي آخرين وضعيت ستاره هاي لژيونر ايران به اروپا سفر كرد كه آخرين مقصد اين مربي يونان و شهر آتن بود.

رسانه هاي يوناني با انتشار تصويري از سرمربي پرتغالي تيم ملي ايران در كمپ تمريني باشگاه المپياكوس در شهرك رنتي مدعي شدند كي روش در نشستي كه با كريستين كارمبئو مديرفني فرانسوي باشگاه همچنين سرمربي جديد پرتغالي المپياكوس داشت از شرايط جسماني و روحي دو ستاره ايراني حاضر در اين تيم مطلع شد.

همچنين كي روش بازديد كاملي نيز از كمپ باشگاه المپياكوس داشت تا در صورت تغيير محل بازي ايران با يونان از استانبول به آتن مقدمات برپايي اردوي تيم ملي در اين كمپ را فراهم كند. در بازديد كي روش از باشگاه المپياكوس سرمربي تيم ملي نشستي نيز با كريم انصاري فرد و احسان حاج صفي دو شاگرد خود داشت و قرار است امروز با حضور در باشگاه AEK از وضعيت مسعود شجاعي نيز مطلع شود.